Będziemy tam, gdzie nas potrzebujesz.

Wynajem agregatów

plac budowy
agregat

Tymczasowe zasilanie maszyn i urządzeń

Zasilanie tymczasowe to sposób na dostarczenie energii tam, gdzie trudno o dostęp do sieci energetycznej. Zasilanie awaryjne przydaje się również, kiedy dochodzi do usterki. Obecnie, kiedy większość maszyn i urządzeń potrzebuje do działania prądu, zasilanie agregatem to szansa na uniknięcie przerw w ich pracy i związanych z tym kosztów czy opóźnień. Dostarczamy generatory prądu o różnej mocy do zasilania m.in. maszyn, elektronarzędzi, urządzeń budowlanych i rolniczych. Zapewniamy także transport i obsługę generatora przez przeszkolonych pracowników, którzy mają stosowne uprawnienia. Zjawimy się na placu budowy, na polu, w gospodarstwie, warsztacie samochodowym – wszędzie tam, gdzie będziesz potrzebował urządzeń zasilanych energią.

Zasilanie awaryjne z agregatu – bezpiecznie i na czas

Zanim na placu budowy zostanie wykonana instalacja elektryczna, warto skorzystać z zasilania awaryjnego z agregatu. Tymczasowy dostęp do prądu będzie przydatny także w innych lokalizacjach. Nasi pracownicy zrobią wszystko za Ciebie! Korzystając z naszej oferty, otrzymasz:

urządzenie o mocy dobranej do konkretnych potrzeb,

dostawę na miejsce w ustalonym terminie,

nadzór elektryka z uprawnieniami przez cały czas pracy urządzenia,

gwarancję bezpieczeństwa.

Zasilanie tymczasowe jest niekiedy wręcz konieczne. Najlepiej, gdy odbywa się pod nadzorem doświadczonej osoby. Dlatego też dostarczamy agregaty wraz z obsługą. Nasz pracownik zadba o wszystkie istotne kwestie, które zapewnią bezpieczną i wydajną pracę urządzenia. W tym celu właściwie usytuuje urządzenie, właściwie wykona rozruch, będzie czuwał nad poziomem paliwa i oleju, zadba o odpowiednią kolejność podłączania urządzeń elektrycznych.

Kontakt

Firma Grawel z siedzibą w Koninie.

ADRES

ul. Letnia 18, 62-510 Konin

NUMER KONTAKTOWY

+48 601 081 520

ADRES E-MAIL

grawel@grawel.pl

Napisz do nas!

Please enter your name.
Please enter a valid email.
Please enter a message.

© Copyright 2021 grawel.pl

Projekt i realizacja: Strony wwww Konin - Ciekawa Strona